Odwiedziny Ks. Biskupa Edwarda w naszej Ochronce

W poniedziałek 13.05.2019r. w ramach wizytacji kanonicznej w parafii pw. Św. Marcina w Szebniach,  gościł w naszej Ochronce Ekscelencja ksiądz biskup Edward Białogłowski, który przybył w towarzystwie Dziekana Dekanatu Jasło Wschód- księdza Zbigniewa Iżyka oraz proboszcza miejscowej parafii Henryka Magudy i księdza wikariusza Piotra Nowakiewicza.

W nasze progi czcigodnych gości wprowadziła i powitała siostra dyrektor Józefa Polek. W sali przedszkolnej przy dźwiękach pieśni „Bądź pozdrowiony gościu nasz” zebrał się cały personel i dzieci, które z radością i głośnym śpiewem witały przybyłych gości.

Całość spotkania z ks. biskupem uświetniła krótka część artystyczna, w której dzieci z grupy „Motylki” i „Biedronki” zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne. Kwiaty na ręce ks. biskupa złożyli przedstawiciele Rady Rodziców.

Po występie małych artystów zabrał głos nasz Gość, który bardzo chętnie odpowiadał na wszystkie pytania przedszkolaków.

Na zakończenie spotkania Jego Ekscelencja ks. bp Edward pomodlił się z uczestnikami spotkania i udzielił pasterskiego błogosławieństwa. Na pożegnanie dzieci otrzymały pamiątkowe obrazki.

Było to wzruszające wydarzenie w życiu naszego przedszkola.

 

Post Author: admin